WF00041
Kezdete: 2021.01.19   A készlet erejéig!
Dokumentumok

Termékjellemzők

Mérete 50x42,3x12,7 cm
Kialakítás vékony perem
Garancia 10 év

Termékleírás

A modern fürdőszobák elengedhetetlen eleme az Lotus pultra építhető porcelán mosdó, de a klasszikus stílushoz is remekül passzol.Beszerelését tekintve a beépíthető mosdókhoz hasonlóan bútorra, vagy épített pultra is elhelyezhető. Fontos, hogy épített pult esetén úgy alakítsuk ki a felület magasságát, hogy számoljunk a mosdó magasságával is. Fő előnye a megfelelő rakodófelület, amely könnyen és gyorsan tisztítható.

Lotus pultra szerelhető mosdó

A Lotus pultra szerelhető mosdó vékony perem kialakítású.Csaptelep és leeresztő nélkül kapható.Ha modern és letisztult mosdókagylóra vágyik akkor a Lotus pultra építhető mosdókagyló a tökéletes választás. Megjelenésének köszönhetően bármely fürdőszobába nagyszerűen mutat. Termék mérete 50x42,3x12,7 cm.

Wellis
WF00041