WF00074
Kezdete: 2020.10.01   A készlet erejéig!
Dokumentumok

Termékjellemzők

Termék mérete 48,3x10,8x100,3 cm
Öblítés funkicója 2 mennyiséges(4,6 liter)
Garanica 1 év

Termékleírás

A Corsica Black szerelőmodul előlapja biztonsági üveggel van felszerelve. Aluminium kerettel és lekerekített sarkokkal rendelkezik, melyek még inkább modernebbé varázsolják a terméket. 2 mennyiséges öblítés funkiója van ( 4 és 6 liter). Pneumatikus nyomogobjai vannak.

Corsica Black szerelőmodul

Megrendelés előtt ellenőrizni kell a WC-vel való méretbeli kompatibilitást! A Corsica WC tartály álló WC-hez az alábbi Wellis WC modellekkel kompatibilis:- Ditte álló WC. Termék mérete:483x108x1003 mm

Wellis
WF00074