Dublo E-Max aszimmetrikus hidromasszázs kád,180x130 cm-es méretben csapteleppel
WK00005-7
Kezdete: 2020.10.01   A készlet erejéig!
Hidromasszázs kád felszereltség:
Csapteleppel szerelve:
Kád formája:
:
Dokumentumok

Termékjellemzők

Méret 180x130x66 cm
Akril kádtest vastgsága 5 mm
Vízmennyiség 330 L

Termékleírás

Páratlan élmény és az exkluzív kialakítás társulása egy kádban. Dublo kád POLI-MAX™ erősítésének köszönhetően rendkívüli hőszigetelő képességgel rendelkezik, ezáltal kevesebb melegvíz utántöltést igényel, így rengeteg energia megtakarítására képes. Emellett jelentősen megnöveli a kádban eltölthető relaxációs időt. Egyedi igényeinek megfelelően bővítheti a kádtest felszereltségét. Jobbos és balos változatban is rendelhető.

E-Plus: 5 mm vastag, ergonómikus kialakítású, szaniter akril kádtest. Poliuretán haberősítés a kádtesten. Fém tartószerkezet, Kádelőlap. Automata túlfolyó, leeresztő szelep + szifon. Krómozott kapaszkodó,Jobbos - balos kivitel. 2x6 fúvókás V-concept™ hát és lábmasszázs-rendszer. 4 MIDI fúvókás hidromasszázs-rendszer. 13 fúvókás pezsgőfürdő.Vízalatti színterápiás hangulatvilágítás.Kiszárító rendszer, retro csaptelepszett

E-Drive: 5 mm vastag, ergonómikus kialakítású, szaniter akril kádtest. Poliuretán haberősítés a kádtesten. Fém tartószerkezet, kádelőlap.Automata túlfolyó, leeresztő szelep + szifon. Krómozott kapaszkodó, Jobbos - balos kivitel. 2x6 fúvókás V-concept™ hát és lábmasszázs-rendszer. 4 MIDI fúvókás hidromasszázs-rendszer. 13 fúvókás pezsgőfürdő. Kiszárító rendszer, ózongenerátor. Vízalatti színterápiás hangulatvilágítás, retro csaptelepszett.

E-Max: 5 mm vastag, ergonómikus kialakítású, szaniter akril kádtest. Poliuretán haberősítés a kádtesten. Fém tartószerkezet,kádelőlap.Automata túlfolyó, leeresztő szelep + szifon. Krómozott kapaszkodó, jobbos - balos kivitel. 2x6 fúvókás V-concept™ hát és lábmasszázs-rendszer. 4 MIDI fúvókás hidromasszázs-rendszer. 13 fúvókás pezsgőfürdő. Vízalatti színterápiás hangulatvilágítás. Exkluzív színterápiás világítás. a kád oldalán (12db LED), kiszárító rendszer, FM rádió, ózonos vízfertőtlenítés, vízhőmérséklet tartó ,retro csaptelepszett.

Wellis
Dublo E-Max aszimmetrikus hidromasszázs kád,180x130 cm-es méretben csapteleppel