Arezzo White térkád fehér
WK00122
Kezdete: 2020.06.03   A készlet erejéig!
Szín:
:
Dokumentumok

Termékjellemzők

Az ideális fürdőszoba amellett, hogy a maximális kényelmet nyújtja az egész családnak, megjelenésében is a tökéletességre törekszik. Ne kelljen egyik vagy másik előny között hezitálnia, válassza Arezzo térkádunkat, mely mindkettőt egyesíti magában. Hiszen amellett, a dupla falú akril kádtest stabilitást nyújt a teljes szerkezetnek, hogy meglepően tágas, valamint a különleges forma igazán figyelemfelkeltővé teszi.

A masszív, 2 rétegű konstrukciónak köszönhetően nincs szükség nehéz acél tartószerkezetre, ezért a statikailag kritikus födémeken is elhelyezhető. A két akril réteg között speciális szigetelőanyag gondoskodik a víz hőmérsékletének megőrzéséről.A legszigorúbb minőségi és biztonsági vizsgálatoknak alávetett, tartós akrilbevonat különösen színtartó és könnyen tisztítható.

Kiváló hőtartó képességel bír, így felülete mindig kellemesen meleg és hosszan megtartja a víz hőmérsékletét. A maximális relaxáció biztosítása érdekében ergonomikus és kényelmes fekvőfelülettel rendelkezik. Ezek a tulajdonságok optimális feltételeket biztosítanak az igényes fürdőszoba kialakításához.Dupla falú, szennyeződés álló szaniter akril kádtest

Az Arezzo térkád több színben is kapható

Termék mérete180x87x65 cm
Külső akrilréteg vastagsága3-4 mm