WK00135
Kezdete: 2020.12.03   A készlet erejéig!
Dokumentumok

Termékjellemzők

Méret 170x80x60 cm
Akril kádtest vastgsága belső:3-4 mm külső:4-5 mm
Vízmennyiség 330 l

Termékleírás

A Flavia dupla falú, szennyeződés álló 5 mm-es akril kádtestével stabilitást és időtállóságot kölcsönöz. A rejtett szintezőlábbal és a különleges vonalvezetéssel olyan design és kényelmi megoldásokkal bír, melyekkel Ön is szívesen választja majd a Flaviát otthonába! Kapcsolódó termékként a ACS0188 cikkszámú Rundo Solo térben álló kádtöltő csaptelepet, illetve a  ACS0189 cikkszámú Via szabadon álló csaptelepet ajánljuk.

Akril kádtest

A Flavia  dupla falú, szennyeződés álló szaniter akril kádtest. Le és túlfolyóval is rendelkezik. Rejtett szintezőláb van a kád alján, mely megemeli kissé.Az akril kádak a bő formaválaszték mely nagyon jó ár / érték aránnyal tud párosulni, a modernebb formákon át a klasszikus fazonokig bárki megtalálhatja a neki tetszőt. Az akril kellemes tapintású, üresen is meleg anyag, melynek nagyon szép a felülete.Ha esetleg sérül, karcolódik a felület, könnyen lehet javítani,felpolírozni maradandó károsodás nélkül. A jó minőségű akril lemezek UV védelemmel is el vannak látva, nem kell attól félni, hogy besárgulnak a napsugárzás hatására, sőt ellenállóak a különböző háztartási vegyszerekkel is szemben.

Dupla falú szerkezet

A masszív, 2 rétegű konstrukciónak köszönhetően nincs szükség nehéz acél tartószerkezetre, ezért a statikailag kritikus födémeken is elhelyezhető.Dupla falának köszönhetően strapabírobb és ennek köszönhetően évekig élvezhetjük problémamentes használatát. Alapfelszereltség: Dupla falú, szennyeződés álló szaniter akril kádtest, Külső akrilréteg vastagsága: 3-4 mm, Belső akrilréteg vastagsága: 4-5 mm, Le és túlfolyó, Rejtett szintezőláb, csaptelep nélkül.

Wellis
WK00135