WK00136
Kezdete: 2020.12.03   A készlet erejéig!
Dokumentumok

Termékjellemzők

Méret 138x138x58 cm
Akril kádtest vastgsága 4-5 cm
Vízmennyiség 360 l

Termékleírás

Gloria szabadon álló kád a kerekded formák kedvelőinek! A Gloria tágas használata mellett figyelemfelkeltő megjelenésével fogja Önt is azonnal levenni a lábáról! Nemes egyszerűség egy extramodern fürdőszoba kiemelt darabjaként! Rendeljen hozzá egy meseszép térben álló csaptelepet és már kezdetét is veheti az egész estés feltöltődés! Kapcsolódó termékként a ACS0188 cikkszámú Rundo Solo térben álló kádtöltő csaptelepet, illetve a  ACS0189 cikkszámú Via szabadon álló csaptelepet ajánljuk.

Akril kád

Az akril kellemes tapintású, üresen is meleg anyag, melynek nagyon szép a felülete.Ha esetleg sérül, karcolódik a felület, könnyen lehet javítani,felpolírozni maradandó károsodás nélkül. A jó minőségű akril lemezek UV védelemmel is el vannak látva, nem kell attól félni, hogy besárgulnak a napsugárzás hatására, sőt ellenállóak a különböző háztartási vegyszerekkel is szemben.

Dupla falú szerkezet

A Gloria térben álló körkád Dupla falú, szennyeződés álló szaniter akril kádtest. Le és tulfolyót is tartalmaz. Rejtett szintezőlábak találhatók a kád alján.A masszív, 2 rétegű konstrukciónak köszönhetően nincs szükség nehéz acél tartószerkezetre, ezért a statikailag kritikus födémeken is elhelyezhető. Dupla falának köszönhetően strapabírobb és ennek köszönhetően évekig élvezhetjük problémamentes használatát.
Az ár a csaptelepet nem tartalmazza!

Wellis
WK00136