WK00138
Kezdete: 2020.12.03   A készlet erejéig!
Szín:
:
Dokumentumok

Termékjellemzők

Termék mérete 170x80x58 cm
Külső akrilréteg vastagsága 3-4 mm
Belső akrilréteg vastagsága: 4-5 mm
hőtükörrel bevont szigetelő réteg 15-18 mm vastag több rétegű

Termékleírás

Calabria termékünknél az egyszerűség és nagyszerűség elveit követtük. Egy térkád esetén ugyanis legtöbbször a kinézet alapján döntünk, és erős kétellyel élünk a használhatósággal szemben.A masszív, kétrétegű konstrukciónak köszönhetően nincs szükség acél tartószerkezetre, ezért a statikailag kritikus födémekre is helyezhető. Kapcsolódó termékként a ACS0188 cikkszámú Rundo Solo térben álló kádtöltő csaptelepet, illetve a  ACS0189 cikkszámú Via szabadon álló csaptelepet ajánljuk.

Akril kádtest

A Wellis térkádaknál a kényelem is fontos szerepet játszik a modellek tervezésekor. A Calabria térkád sarkos kialakításnak köszönhetően egy szűkösebb fürdőszobában is nagyon jól fog mutatni, de mivel az egyenes oldala is teljesen burkolt, térben is elhelyezhető.Az akril kellemes tapintású, üresen is meleg anyag, melynek nagyon szép a felülete.Ha esetleg sérül, karcolódik a felület, könnyen lehet javítani,felpolírozni maradandó károsodás nélkül. A jó minőségű akril lemezek UV védelemmel is el vannak látva, nem kell attól félni, hogy besárgulnak a napsugárzás hatására, sőt ellenállóak a különböző háztartási vegyszerekkel is szemben.

Dupla falu szerkezet

A masszív, 2 rétegű konstrukciónak köszönhetően nincs szükség nehéz acél tartószerkezetre, ezért a statikailag kritikus födémeken is elhelyezhető. A két akril réteg között speciális szigetelőanyag gondoskodik a víz hőmérsékletének megőrzéséről. Dupla falú, szennyeződés álló szaniter akril kádtest.Dupla falának köszönhetően strapabírobb és ennek köszönhetően évekig élvezhetjük problémamentes használatát.

A Calibria térkád több színben is kapható

Wellis
Szín